Jeho temné esence

His Dark Materials

Název ve vašem seznamu: His Dark Materials

V kategorii: HBO MAX Series [Multi-Sub&Audio]

Jedna dívka změní světy.

  • 2019
  • 7.8

Lyra při svém pátrání po zmizelém kamarádovi odhalí zlověstné spiknutí, jehož součástí jsou únosy dětí, a ze všech sil se snaží porozumět záhadnému jevu zvanému Prach. Zatímco Lyra cestuje napříč paralelními světy, z nichž se jeden nápadně podobá tomu našemu, potká odhodlaného a statečného chlapce jménem Will. Společně narážejí na neobyčejné bytosti a nebezpečná tajemství. Osud živých i mrtvých přitom třímají v svých rukou.

Režie
Amit Gupta, Charles Martin, Dawn Shadforth, Euros Lyn, Harry Wootliff, Jamie Childs, Leanne Welham, Otto Bathurst, Russell Dodgson, Tom Hooper, Weronika Tofilska, William McGregor

TMDBIMDb

Obsazení

Epizody

Sezóna 1 (8)
  1. His Dark Materials - S01E01 - Lyra's Jordan
  2. His Dark Materials - S01E02 - The Idea of North
  3. His Dark Materials - S01E03 - The Spies
  4. His Dark Materials - S01E04 - Armour
  5. His Dark Materials - S01E05 - The Lost Boy
  6. His Dark Materials - S01E06 - The Daemon-Cages
  7. His Dark Materials - S01E07 - The Fight to the Death
  8. His Dark Materials - S01E08 - Betrayal
Sezóna 2 (7)
  1. His Dark Materials - S02E01 - The City of Magpies
  2. His Dark Materials - S02E02 - The Cave
  3. His Dark Materials - S02E03 - Theft
  4. His Dark Materials - S02E04 - Tower of the Angels
  5. His Dark Materials - S02E05 - The Scholar
  6. His Dark Materials - S02E06 - Malice
  7. His Dark Materials - S02E07 - Æsahættr
Sezóna 3 (8)
  1. His Dark Materials - S03E01 - The Enchanted Sleeper
  2. His Dark Materials - S03E02 - The Break
  3. His Dark Materials - S03E03 - The Intention Craft
  4. His Dark Materials - S03E04 - Lyra and Her Death
  5. His Dark Materials - S03E05 - No Way Out
  6. His Dark Materials - S03E06 - The Abyss
  7. His Dark Materials - S03E07 - The Clouded Mountain
  8. His Dark Materials - S03E08 - The Botanic Garden

Stanice

  • BBC One

Produkční společnosti

Mohlo by se vám líbit