Neskutečná Anna

Inventing Anna

Název ve vašem seznamu: Inventing Anna [Multi-Sub&Audio]

V kategorii: Netflix Series [Multi-Sub&Audio]

  • 2022
  • 6.8

Odvážná podnikatelka, nebo mistrná podvodnice? Novinářka zkoumá případ Anny Delvey, která si jako údajná dědička obrovského jmění naklonila newyorskou smetánku.

Režie
Daisy von Scherler Mayer, David Frankel, Ellen Kuras, Nzingha Stewart, Tom Verica

TMDBIMDb

Obsazení

Epizody

Minisérie (9)
  1. Inventing Anna [Multi-Sub&Audio] - S01E01 - Life of a VIP
  2. Inventing Anna [Multi-Sub&Audio] - S01E02 - The Devil Wore Anna
  3. Inventing Anna [Multi-Sub&Audio] - S01E03 - Two Birds, One Throne
  4. Inventing Anna [Multi-Sub&Audio] - S01E04 - A Wolf in Chic Clothing
  5. Inventing Anna [Multi-Sub&Audio] - S01E05 - Check Out Time
  6. Inventing Anna [Multi-Sub&Audio] - S01E06 - Friends in Low Places
  7. Inventing Anna [Multi-Sub&Audio] - S01E07 - Cash on Delivery
  8. Inventing Anna [Multi-Sub&Audio] - S01E08 - Too Rich for Her Blood
  9. Inventing Anna [Multi-Sub&Audio] - S01E09 - Dangerously Close

Stanice

  • Netflix

Produkční společnosti

  • shondaland

Mohlo by se vám líbit