Neo Yokio

Navn på din liste: Neo Yokio [Multi-Sub&Audio]

I kategori: Netflix Series [Multi-Sub&Audio]

  • 2017
  • 23 min
  • 5.3
  • TV-MA

Ledsaget af sin trofaste meka-butler håndterer Kaz Kaan kærlighed, mode og overnaturlige kræfter blandt New Yokios dystre overklasse.

Manuskript
Ezra Koenig

TMDBIMDb

Medvirkende

Afsnit

Sæson 1 (6)
  1. Neo Yokio [Multi-Sub&Audio] - S01E01 - The Sea Beneath 14th St.
  2. Neo Yokio [Multi-Sub&Audio] - S01E02 - A Pop Star of Infinite Elegance
  3. Neo Yokio [Multi-Sub&Audio] - S01E03 - O, the Helenists...
  4. Neo Yokio [Multi-Sub&Audio] - S01E04 - Hamptons Water Magic
  5. Neo Yokio [Multi-Sub&Audio] - S01E05 - The Russians? Exactly, the Soviets.
  6. Neo Yokio [Multi-Sub&Audio] - S01E06 - I'm Starting to Think Neo Yokio's Not the Greatest City in the World

Kanaler

  • Netflix

Produktionsselskaber

Du kan også lide