Teokset
Kod Adı: Kırlangıç
2023
Turkish Series [Multi-Sub&Audio]
Myös luokissa: Turkish Series [Multi-Sub&Audio]Turkish SeriesTurkish Series [Multi-Sub&Audio]
Vefa Sultan
2025
Turkish Series
Bir Zamanlar Kıbrıs
2021
Turkish Series
Halka
2019
Turkish Series [Multi-Sub&Audio]
Ya İstiklal Ya Ölüm
2020
Turkish Series
Yunus Emre: Aşkın Yolculuğu
2015
Turkish Series
Mehmetçik: Kut'ül-Amare
2018
Turkish Series
Alparslan: Büyük Selçuklu
2021
Turkish Series
Kendi Düşen Ağlamaz
2023
Turkish Series [Multi-Sub&Audio]
Myös luokissa: Turkish Series [Multi-Sub&Audio]Turkish Series [ English Subtitle ]
Mehmed: Fetihler Sultanı
2024
Turkish Series [Multi-Sub&Audio]
Myös luokissa: Turkish Series [Multi-Sub&Audio]Turkish Series [ تركي مترجم يعرض الأن]
Elimi Bırakma
2018
Turkish Series [Multi-Sub&Audio]
Myös luokissa: Turkish Series [Multi-Sub&Audio]Turkish Series [ English Subtitle ]
Gönül Dağı
2020
Turkish Series [Multi-Sub&Audio]
Myös luokissa: Turkish Series [Multi-Sub&Audio]Turkish Series [ تركي مترجم يعرض الأن]
Masumlar Apartmanı
2020
Turkish Series
Myös luokissa: Turkish SeriesTurkish Series [Multi-Sub&Audio]
Tozkoparan İskender
2021
Turkish Series [Multi-Sub&Audio]
Aziz Mahmud Hüdayi: Aşkın Yolculuğu
2024
Turkish Series
Leyla ile Mecnun
2011
Turkish Series [Multi-Sub&Audio]
Myös luokissa: Turkish Series [Multi-Sub&Audio]Turkish Series [ English Subtitle ]
Mavi Kelebekler
2011
Turkish Series
Diriliş: Ertuğrul
2014
Turkish Series
Myös luokissa: Turkish SeriesTurkish SeriesTurkish Series [ English Subtitle ]
Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı
2021
Turkish Series
Myös luokissa: Turkish SeriesTurkish Series [Multi-Sub&Audio]
Kızılelma
2014
Turkish Series
Filinta: Bir Osmanlı Polisiyesi
2014
Turkish Series [Multi-Sub&Audio]
Payitaht: Abdülhamid
2017
Turkish Series
Myös luokissa: Turkish SeriesTurkish Series [ English Subtitle ]Turkish Series [Multi-Sub&Audio]
Kasaba Doktoru
2022
Turkish Series
Myös luokissa: Turkish SeriesTurkish Series [ English Subtitle ]Turkish Series [Multi-Sub&Audio]
Kudüs Fatihi: Selahaddin Eyyubi
2023
Turkish Series
Myös luokissa: Turkish SeriesTurkish Series [ English Subtitle ]Turkish Series [Multi-Sub&Audio]
Teşkilat
2021
Turkish Series [ تركي مترجم يعرض الأن]
Myös luokissa: Turkish Series [ تركي مترجم يعرض الأن]Turkish Series [ English Subtitle ]Turkish Series [Multi-Sub&Audio]
Seni Kalbime Sakladım
2022
Turkish Series
Myös luokissa: Turkish SeriesTurkish Series [ English Subtitle ]
Doludizgin Yıllar
2008
Turkish Series [Multi-Sub&Audio]
Milat
2015
Turkish Series
Myös luokissa: Turkish SeriesTurkish Series
Büyük Sürgün Kafkasya
2015
Turkish Series
Şubat
2012
Turkish Series
Vuslat
2019
Turkish Series
Şampiyon
2019
Turkish Series
Uyanış: Büyük Selçuklu
2020
Turkish Series [Multi-Sub&Audio]
Myös luokissa: Turkish Series [Multi-Sub&Audio]Turkish Series
Mavera: Hace Ahmed Yesevi
2021
Turkish Series
Myös luokissa: Turkish SeriesTurkish Series [ English Subtitle ]
Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı
2022
Turkish Series
Tutunamayanlar
2020
Turkish Series
Aslan Ailem
2017
Turkish Series
Yamak Ahmet
2011
Turkish Series
Mazi Kalbimde Yaradır
2011
Turkish Series
Beni Böyle Sev
2013
Turkish Series
Evlilik Güzeldir
2026
Turkish Series [ تركي مترجم يعرض الأن]