Dan Da Dan

ダンダダン

Nume în lista ta: Dan Da Dan [Multi-Sub&Audio]

În categoria: Netflix Series [Multi-Sub&Audio]

  • 2024
  • 8.5

Ca să dovedească dacă fantomele sau extratereștrii există, doi liceeni se confruntă cu ameninţări paranormale înspăimântătoare, dobândesc superputeri şi poate chiar se îndrăgostesc?!

Regia
Abel Gongora, Daiki Yonemori, Fuga Yamashiro, Hiromi Nishiyama, Hironori Tanaka, Hiroshi Nishikiori, Kayona Yamada, Kenji Zemba, Kotaro Matsunaga, Mokochan, Nozomi Fukui, Rushio Moriyama

TMDBIMDb

Distribuție

Episoade

Sezon 1 (12)
  1. Dan Da Dan [Multi-Sub&Audio] - S01E01 - That's How Love Starts, Ya Know!
  2. Dan Da Dan [Multi-Sub&Audio] - S01E02 - That's a Space Alien, Ain't It?!
  3. Dan Da Dan [Multi-Sub&Audio] - S01E03 - It's a Granny vs. Granny Clash!
  4. Dan Da Dan [Multi-Sub&Audio] - S01E04 - Kicking Turbo Granny's Ass
  5. Dan Da Dan [Multi-Sub&Audio] - S01E05 - Like, Where Are Your Balls?!
  6. Dan Da Dan [Multi-Sub&Audio] - S01E06 - A Dangerous Woman Arrives
  7. Dan Da Dan [Multi-Sub&Audio] - S01E07 - To a Kinder World
  8. Dan Da Dan [Multi-Sub&Audio] - S01E08 - I've Got This Funny Feeling
  9. Dan Da Dan [Multi-Sub&Audio] - S01E09 - Merge! Serpo Dover Demon Nessie!
  10. Dan Da Dan [Multi-Sub&Audio] - S01E10 - Have You Ever Seen a Cattle Mutilation?
  11. Dan Da Dan [Multi-Sub&Audio] - S01E11 - First Love
  12. Dan Da Dan [Multi-Sub&Audio] - S01E12 - Let's Go to the Cursed House

Canale

  • MBS
  • TBS
  • CBC
  • Tulip Television

Companii de producție

  • Science SARU
  • Shueisha
  • MBS
  • dentsu
  • Aniplex
  • Shogakukan-Shueisha Productions

Ți-ar putea plăcea și