Hudson și Rex

Hudson & Rex

Nume în lista ta: Hudson & Rex

În categoria: DSTV Exclusive Content

  • 2019
  • 8.4
  • TV-PG

Charlie Hudson este detectiv la Brigada Omucideri a Poliției din St. John's si a crescut citind romane pline de mister. Drept urmare, și-a dorit întotdeauna să fie polițist. El devine partener cu Rex după ce Grace Lindsay, fostul partener al ciobănescului german, a fost ucisă. Nasul și urechile ascuțite ale lui Rex sunt esențiale pentru a-l ajuta pe detectivul Hudson să avanseze în investigațiile sale. În colectarea și interpretarea dovezilor, cei doi primesc asistență din partea şefului departamentului de poliţie, Donovan, a șefului secţiei de criminalistică, Truong și a specialistului IT, Mills.

Regia
Adriana Maggs, Alison Reid, Bosede Williams, Deanne Foley, Eleanore Lindo, Elsbeth McCall, Felipe Rodriguez, Harvey Crossland, John Vatcher, Mars Horodyski, Sharon Lewis, Sherren Lee

TMDBIMDb

Distribuție

Episoade

Sezon 7 (8)
  1. Hudson & Rex - S07E01 - Double Dog Dare
  2. Hudson & Rex - S07E02 - A Room with a Clue
  3. Hudson & Rex - S07E03 - Shuck Everlasting
  4. Hudson & Rex - S07E04 - K9: The Rext Generation
  5. Hudson & Rex - S07E05 - In From the Cold
  6. Hudson & Rex - S07E06 - Bee-Deviled
  7. Hudson & Rex - S07E07 - Kiss the Cod and Make Them Die
  8. Hudson & Rex - S07E08 - Hot Prowl in the City

Canale

  • Citytv

Companii de producție

  • Shaftesbury Films
  • Pope Productions
  • Beta Film
  • Citytv

Ți-ar putea plăcea și