Platonik

Naam in jou lys

Platonik الحب الافلاطوني

Soek presies hierdie naam in jou IPTV-toepassing om dit vinnig te vind.

  • 2025
  • 46 min
  • 5.8

Bir anne ve iki kızının Alaçatı'da işlettiği mütevazi butik otel, konumundan dolayı yatırımcıların ağzını sulandırır. Yakışıklı bir iş insanı, annenin kesinlikle satmak istemediği bu oteli almak için işi inada bindirir, başka bir kimlikle otelde konaklamaya karar verir ve otele giriş yaptığı anda annenin iki kızını da kendisine aşık eder. Kızlardan biri evren tarafından kendisine gönderilmiş ruh eşini bulduğunu düşünürken diğeri ise kaderinin sonunda geldiğine emindir.

Regisseur
Onur Bilgetay
Skrywer
Gupse Özay, Onur Bilgetay

TMDBIMDb

Rolverdeling

Episodes

Seisoen 1 (8)
  1. Platonik الحب الافلاطوني - S01E01 - Here He Comes
  2. Platonik الحب الافلاطوني - S01E02 - My Destiny vs. My Soulmate
  3. Platonik الحب الافلاطوني - S01E03 - Gülten and Kaan
  4. Platonik الحب الافلاطوني - S01E04 - Nedret ve Kaan
  5. Platonik الحب الافلاطوني - S01E05 - They Kidnapped Kaan
  6. Platonik الحب الافلاطوني - S01E06 - Kaan Is Married
  7. Platonik الحب الافلاطوني - S01E07 - We're Selling the Hotel
  8. Platonik الحب الافلاطوني - S01E08 - Super Blue Moon Night

Netwerke

  • Netflix

Produksiemaatskappye

  • Nulook Production

Jy hou dalk ook hiervan