Holky z autobusu

The Girls on the Bus

Název ve vašem seznamu: The Girls on the Bus

V kategorii: English Series UHD [Multi-Sub]

  • 2024
  • 6.0
  • TV-MA

Čtyři novinářky sledují každý krok přehlídky chybujících prezidentských kandidátů a cestou nacházejí přátelství, lásku a skandály.

Režie
DeMane Davis, Erica Dunton, Jesse Peretz, Kyra Sedgwick, Maggie Carey, Marcos Siega, Marta Cunningham

TMDBIMDb

Obsazení

Epizody

Sezóna 1 (10)
  1. The Girls on the Bus - S01E01 - Pilot
  2. The Girls on the Bus - S01E02 - She's with Her
  3. The Girls on the Bus - S01E03 - The Audacity of Nope
  4. The Girls on the Bus - S01E04 - Two Americas
  5. The Girls on the Bus - S01E05 - Everything Is Copy
  6. The Girls on the Bus - S01E06 - The Debate
  7. The Girls on the Bus - S01E07 - She Was Against It, Before She Was for It
  8. The Girls on the Bus - S01E08 - Life Is a Highway
  9. The Girls on the Bus - S01E09 - Slouching Towards Brooklyn
  10. The Girls on the Bus - S01E10 - The Everydays

Stanice

  • Max

Produkční společnosti

Mohlo by se vám líbit