The Grimm Variations

グリム組曲

Nimi listassasi

The Grimm Variations [Multi-Sub&Audio]

Etsi täsmälleen tätä nimeä IPTV-sovelluksestasi löytääksesi sen nopeasti.

Grimmin veljesten klassikkosatuihin pohjautuvassa antologiasarjassa kerrotaan kuusi synkähköä tarinaa, jotka tuovat esiin inhimillisen halun varjoisan puolen.

Ohjaus
Junichiro Hashiguchi, Masato Takeuchi, Shintarou Nakazawa, Yasuhiro Akamatsu, Yoko Kanamori, Yumi Kamakura
Käsikirjoitus
Michiko Yokote, Michiko Yokote

TMDBIMDb

Näyttelijät

Jaksot

Kausi 1 (6)
  1. The Grimm Variations [Multi-Sub&Audio] - S01E01 - Cinderella
  2. The Grimm Variations [Multi-Sub&Audio] - S01E02 - Little Red Riding Hood
  3. The Grimm Variations [Multi-Sub&Audio] - S01E03 - Hansel and Gretel
  4. The Grimm Variations [Multi-Sub&Audio] - S01E04 - The Elves and the Shoemaker
  5. The Grimm Variations [Multi-Sub&Audio] - S01E05 - The Town Musicians of Bremen
  6. The Grimm Variations [Multi-Sub&Audio] - S01E06 - Pied Piper of Hamelin

Kanavat

  • Netflix

Tuotantoyhtiöt

  • WIT STUDIO
  • Netflix

Saatat pitää myös näistä