Tuiskoms

Nimi listassasi

Tuiskoms [Multi-Sub&Audio]

Etsi täsmälleen tätä nimeä IPTV-sovelluksestasi löytääksesi sen nopeasti.

  • 2025
  • 6.0

Epäonninen ja raskasta menetystä sureva Fleur palaa tyttärensä kanssa synnyinkaupunkiinsa etsimään elämälleen uutta tarkoitusta.

Ohjaus
Nina Swart
Käsikirjoitus
Louis Pretorius

TMDBIMDb

Näyttelijät

Jaksot

Kausi 1 (7)
  1. Tuiskoms [Multi-Sub&Audio] - S01E01 - Fleur and the Seagull
  2. Tuiskoms [Multi-Sub&Audio] - S01E02 - Fleur and the Labour Strike
  3. Tuiskoms [Multi-Sub&Audio] - S01E03 - Fleur and the Missing Goat
  4. Tuiskoms [Multi-Sub&Audio] - S01E04 - Fleur and the Storm
  5. Tuiskoms [Multi-Sub&Audio] - S01E05 - Fleur and the Protea
  6. Tuiskoms [Multi-Sub&Audio] - S01E06 - Fleur and the Churchbells
  7. Tuiskoms [Multi-Sub&Audio] - S01E07 - Fleur and the Persistence of Memory

Kanavat

  • Netflix

Tuotantoyhtiöt

Saatat pitää myös näistä