Krallar Sıralaması

王様ランキング

Listenizdeki ad

Ranking of Kings

Hızlıca bulmak için bu adı IPTV uygulamanızda aynen arayın.

  • 2021
  • 23 dk
  • 8.1
  • TV-14

Bir kılıç duyamayan, konuşamayan veya kullanamayan Prens Bojji, tahtın tipik bir varisi gibi görünmüyor ve krallığı da aynı fikirde. Ancak yerdeki bir gölge olan Kage ile olan kadersel karşılaşması ona ilk gerçek arkadaşını verir. İkili büyük bir maceraya atıldı ve birlikte her engeli aşabilecek bir bağ kurdu... Kral olmak bile.

Yönetmen
Arifumi Imai, Atsushi Nakagawa, Chihiro Kumano, Hitomi Ezoe, Kazuaki Imai, Mai Teshima, Makoto Fuchigami, Masahiro Okamura, Mitsutoşi Sato, Ryota Aikei, Sejoon Kim, Shota Goshozono

TMDBIMDb

Oyuncular

Bölümler

Sezon 1 (9)
  1. Ranking of Kings - S01E15 - The Order of the Underworld
  2. Ranking of Kings - S01E16 - Royal Majesty
  3. Ranking of Kings - S01E17 - The Curse of Immortality
  4. Ranking of Kings - S01E18 - Battle With the Gods
  5. Ranking of Kings - S01E19 - The Last Bastion
  6. Ranking of Kings - S01E20 - Immortal vs. Invincible
  7. Ranking of Kings - S01E21 - The Swordsmanship of a King
  8. Ranking of Kings - S01E22 - A Promise to the Demon
  9. Ranking of Kings - S01E23 - The King and the Sun

Kanallar

  • Fuji TV
  • Iwate Menkoi Television
  • SAGA TV
  • Sakuranbo TV

Yapım şirketleri

  • WIT STUDIO
  • KADOKAWA
  • Aniplex
  • Bandai Spirits
  • Fuji Television Network
  • dentsu

Bunları da beğenebilirsiniz