NCIS: Hawaiʻi

Listenizdeki ad

NCIS: Hawai'i

Hızlıca bulmak için bu adı IPTV uygulamanızda aynen arayın.

  • 2021
  • 45 dk
  • 7.7
  • TV-14

Jane Tennant NCIS Pearl Harbor’ın başına geçen ilk kadın özel ajandır. O ve ekibi suçlularla mücadele ederken bir yandan da özel hayatlarındaki sorunların üstesinden gelmeye çalışır.

Yönetmen
Christine Moore, Christoph Schrewe, Daniela Ruah, Diana Valentine, Eric Fox Hays, James Bamford, James Hayman, James Whitmore Jr., Kevin Berlandi, Kurt Jones, Larry Teng, Leslie Hope

TMDBIMDb

Oyuncular

Bölümler

Sezon 1 (12)
  1. NCIS: Hawai'i - S01E01 - Pilot
  2. NCIS: Hawai'i - S01E02 - Boom
  3. NCIS: Hawai'i - S01E03 - Recruiter
  4. NCIS: Hawai'i - S01E04 - Paniolo
  5. NCIS: Hawai'i - S01E05 - Gaijin
  6. NCIS: Hawai'i - S01E06 - The Tourist
  7. NCIS: Hawai'i - S01E07 - Rescuers
  8. NCIS: Hawai'i - S01E08 - Legacy
  9. NCIS: Hawai'i - S01E09 - Impostor
  10. NCIS: Hawai'i - S01E10 - Lost
  11. NCIS: Hawai'i - S01E11 - The Game
  12. NCIS: Hawai'i - S01E12 - Spies (1)
Sezon 2 (22)
  1. NCIS: Hawai'i - S02E01 - Prisoners' Dilemma (II)
  2. NCIS: Hawai'i - S02E02 - Blind Curves
  3. NCIS: Hawai'i - S02E03 - Stolen Valor
  4. NCIS: Hawai'i - S02E04 - Primal Fear
  5. NCIS: Hawai'i - S02E05 - Sudden Death
  6. NCIS: Hawai'i - S02E06 - Changing Tides
  7. NCIS: Hawai'i - S02E07 - Vanishing Act
  8. NCIS: Hawai'i - S02E08 - Curtain Call
  9. NCIS: Hawai'i - S02E09 - Desperate Measures
  10. NCIS: Hawai'i - S02E10 - Deep Fake (II)
  11. NCIS: Hawai'i - S02E11 - Rising Sun
  12. NCIS: Hawai'i - S02E12 - Shields Up
  13. NCIS: Hawai'i - S02E13 - Misplaced Targets
  14. NCIS: Hawai'i - S02E14 - Silent Invasion
  15. NCIS: Hawai'i - S02E15 - Good Samaritan
  16. NCIS: Hawai'i - S02E16 - Family Ties
  17. NCIS: Hawai'i - S02E17 - Money Honey
  18. NCIS: Hawai'i - S02E18 - Bread Crumbs
  19. NCIS: Hawai'i - S02E19 - Cabin Fever
  20. NCIS: Hawai'i - S02E20 - Nightwatch Two
  21. NCIS: Hawai'i - S02E21 - Past Due (1)
  22. NCIS: Hawai'i - S02E22 - Dies Irae (2)
Sezon 3 (10)
  1. NCIS: Hawai'i - S03E01 - Run and Gun
  2. NCIS: Hawai'i - S03E02 - Crash and Burn
  3. NCIS: Hawai'i - S03E03 - License to Thrill
  4. NCIS: Hawai'i - S03E04 - Dead on Arrival
  5. NCIS: Hawai'i - S03E05 - Serve and Protect
  6. NCIS: Hawai'i - S03E06 - Operation Red Rabbit
  7. NCIS: Hawai'i - S03E07 - The Next Thousand
  8. NCIS: Hawai'i - S03E08 - Into Thin Air
  9. NCIS: Hawai'i - S03E09 - Spill the Tea (1)
  10. NCIS: Hawai'i - S03E10 - Divided We Conquer (2)

Kanallar

  • CBS

Yapım şirketleri

  • CBS Studios

Bunları da beğenebilirsiniz