Peppa Pig

Listenizdeki ad

Peppa Pig (GB) [Multi-Sub&Audio]

Hızlıca bulmak için bu adı IPTV uygulamanızda aynen arayın.

  • 2004
  • 6.5

Peppa Pig is an energetic piggy who lives with Mummy, Daddy, and little brother George. She loves to jump in mud puddles and make loud snorting noises.

Yönetmen
Mark Baker, Neville Astley
Senarist
Alison Snowden, Ange Palethorpe, Chris Parker, Mark Baker, Neville Astley, Sarah Ann Kennedy, Tim O'Sullivan

TMDBIMDb

Oyuncular

Bölümler

Sezon 1 (13)
  1. Peppa Pig (GB) [Multi-Sub&Audio] - S01E01 - Muddy Puddles
  2. Peppa Pig (GB) [Multi-Sub&Audio] - S01E02 - Mr. Dinosaur is Lost
  3. Peppa Pig (GB) [Multi-Sub&Audio] - S01E03 - Best Friend
  4. Peppa Pig (GB) [Multi-Sub&Audio] - S01E04 - Polly Parrot
  5. Peppa Pig (GB) [Multi-Sub&Audio] - S01E05 - Hide and Seek
  6. Peppa Pig (GB) [Multi-Sub&Audio] - S01E06 - The Playgroup
  7. Peppa Pig (GB) [Multi-Sub&Audio] - S01E07 - Mommy Pig at Work
  8. Peppa Pig (GB) [Multi-Sub&Audio] - S01E08 - Piggy in the Middle
  9. Peppa Pig (GB) [Multi-Sub&Audio] - S01E09 - Daddy Loses His Glasses
  10. Peppa Pig (GB) [Multi-Sub&Audio] - S01E10 - Gardening
  11. Peppa Pig (GB) [Multi-Sub&Audio] - S01E11 - Hiccups
  12. Peppa Pig (GB) [Multi-Sub&Audio] - S01E12 - Bicycles
  13. Peppa Pig (GB) [Multi-Sub&Audio] - S01E13 - Secrets
Sezon 2 (13)
  1. Peppa Pig (GB) [Multi-Sub&Audio] - S02E01 - Bubbles
  2. Peppa Pig (GB) [Multi-Sub&Audio] - S02E02 - Emily Elephant
  3. Peppa Pig (GB) [Multi-Sub&Audio] - S02E03 - Polly's Holiday
  4. Peppa Pig (GB) [Multi-Sub&Audio] - S02E04 - Teddy's Day Out
  5. Peppa Pig (GB) [Multi-Sub&Audio] - S02E05 - Mysteries
  6. Peppa Pig (GB) [Multi-Sub&Audio] - S02E06 - George's Friend
  7. Peppa Pig (GB) [Multi-Sub&Audio] - S02E07 - Mr Scarecrow
  8. Peppa Pig (GB) [Multi-Sub&Audio] - S02E08 - Windy Autumn Day
  9. Peppa Pig (GB) [Multi-Sub&Audio] - S02E09 - The Time Capsule
  10. Peppa Pig (GB) [Multi-Sub&Audio] - S02E10 - Rock Pools
  11. Peppa Pig (GB) [Multi-Sub&Audio] - S02E11 - Recycling
  12. Peppa Pig (GB) [Multi-Sub&Audio] - S02E12 - The Boat Pond
  13. Peppa Pig (GB) [Multi-Sub&Audio] - S02E13 - Traffic Jam
Sezon 3 (6)
  1. Peppa Pig (GB) [Multi-Sub&Audio] - S03E01 - Work and Play
  2. Peppa Pig (GB) [Multi-Sub&Audio] - S03E02 - The Rainbow
  3. Peppa Pig (GB) [Multi-Sub&Audio] - S03E03 - Pedro's Cough
  4. Peppa Pig (GB) [Multi-Sub&Audio] - S03E04 - The Library
  5. Peppa Pig (GB) [Multi-Sub&Audio] - S03E05 - The Camper Van
  6. Peppa Pig (GB) [Multi-Sub&Audio] - S03E06 - Camping Holiday
Sezon 4 (7)
  1. Peppa Pig (GB) [Multi-Sub&Audio] - S04E01 - Potato City
  2. Peppa Pig (GB) [Multi-Sub&Audio] - S04E02 - The New House
  3. Peppa Pig (GB) [Multi-Sub&Audio] - S04E03 - Basketball
  4. Peppa Pig (GB) [Multi-Sub&Audio] - S04E04 - Horsey Twinkle Toes
  5. Peppa Pig (GB) [Multi-Sub&Audio] - S04E05 - Naughty Tortoise
  6. Peppa Pig (GB) [Multi-Sub&Audio] - S04E06 - Mr Fox's Shop
  7. Peppa Pig (GB) [Multi-Sub&Audio] - S04E07 - Shadows
Sezon 5 (7)
  1. Peppa Pig (GB) [Multi-Sub&Audio] - S05E01 - Playing Pretend
  2. Peppa Pig (GB) [Multi-Sub&Audio] - S05E02 - The Castle
  3. Peppa Pig (GB) [Multi-Sub&Audio] - S05E03 - Miss Rabbit's Taxi
  4. Peppa Pig (GB) [Multi-Sub&Audio] - S05E04 - Scooters
  5. Peppa Pig (GB) [Multi-Sub&Audio] - S05E05 - Pumpkin Competition
  6. Peppa Pig (GB) [Multi-Sub&Audio] - S05E06 - Gerald Giraffe
  7. Peppa Pig (GB) [Multi-Sub&Audio] - S05E07 - Parachute Jump
Sezon 6 (7)
  1. Peppa Pig (GB) [Multi-Sub&Audio] - S06E01 - The Panda Twins
  2. Peppa Pig (GB) [Multi-Sub&Audio] - S06E02 - Chinese New Year
  3. Peppa Pig (GB) [Multi-Sub&Audio] - S06E03 - Mandy Mouse
  4. Peppa Pig (GB) [Multi-Sub&Audio] - S06E04 - Recorders
  5. Peppa Pig (GB) [Multi-Sub&Audio] - S06E05 - Miss Rabbit's Relaxation Class
  6. Peppa Pig (GB) [Multi-Sub&Audio] - S06E06 - Parking Ticket
  7. Peppa Pig (GB) [Multi-Sub&Audio] - S06E07 - Lots of Muddy Puddles

Kanallar

  • 5

Yapım şirketleri

Bunları da beğenebilirsiniz