The Agency

Listenizdeki ad: The Agency

Kategori: English Series UHD [Multi-Sub] Ayrıca şurada: Spanish Series

  • 2024
  • 7.3
  • TV-MA

Gizli bir CIA ajanı olan Martian'a, gizli hayatını terk edip Londra İstasyonu'na dönmesi emredilir. Burada terk ettiği aşkı yeniden ortaya çıktığında, romantizm yeniden alevlenir. Kariyeri, gerçek kimliği ve misyonu kalbine karşı karşıya gelir; ikisini de uluslararası entrika ve casusluğun ölümcül oyununa fırlatır.

Yönetmen
Grant Heslov, Joe Wright, Neil Burger, Philip Martin, Zetna Fuentes

TMDBIMDb

Oyuncular

Bölümler

Sezon 1 (10)
  1. The Agency - S01E01
  2. The Agency - S01E02
  3. The Agency - S01E03
  4. The Agency - S01E04
  5. The Agency - S01E05 - Rat Trap
  6. The Agency - S01E06 - Spy for Sale
  7. The Agency - S01E07 - Hard Landing
  8. The Agency - S01E08 - Truth Will Set You Free
  9. The Agency - S01E09 - The Rubicon
  10. The Agency - S01E10 - Overtaken by Events
Sezon 2 (10)
  1. The Agency - S02E01 - Kick the Wasp's Nest
  2. The Agency - S02E02 - A Bear in Wolf's Clothing
  3. The Agency - S02E03 - Spymaster
  4. The Agency - S02E04 - Dead End
  5. The Agency - S02E05 - Out Cold
  6. The Agency - S02E06 - Officially a Ghost
  7. The Agency - S02E07 - Drown Him Then Throw Him a Lifejacket
  8. The Agency - S02E08 - False Flag Attack
  9. The Agency - S02E09 - Rogue Cell
  10. The Agency - S02E10 - King Sacrifice

Kanallar

  • Paramount+
  • Paramount+ with Showtime

Yapım şirketleri

Bunları da beğenebilirsiniz