Warehouse 13

Listenizdeki ad: Warehouse 13 [2009]

Kategori: Arabic and English Show

  • 2009
  • 60 dk
  • 7.7
  • TV-14

Warehouse 13, SyFy televizyonunda 2009 yılında yayınlanmaya başlanmış bir bilimkurgu, drama dizisidir. Warehouse 13 dizisi, iki gizli servis ajanının Amerika Birleşik Devletleri Başkanı'nı terörist bir saldırıdan kurtardıktan sonra Warehouse 13 (Depo 13) adlı gizli bir departmana transfer edilmeleriyle başlıyor. Güney Dakota'nın ıssız ve gizli bir bölgesinde bulunan bu depoda, devlet tarafından ele geçirilen bir takım garip ve gizemli nesneler incelenmektedir. Bu iki ajanın görevide devlet tarafından istenen bu esrarengiz nesneleri depoya getirmek ve gizemini çözmektir. Ajanlardan Pete, kural tanımaz ve meraklı bir yapıya sahipken ortağı Myka, Pete'in tam aksine kuralcı ve dikkatlidir. Bu iki zıt karakter, bir şekilde birbirlerini tamamlayarak görevlerini sürdürüyorlar.

Yönetmen
Andrew Seklir, Anton Cropper, Chris Fisher, Constantine Makris, Eric Laneuville, Howard Deutch, Jace Alexander, Jack Kenny, Jay Chandrasekhar, Jennifer Lynch, Jeremiah S. Chechik, Ken Girotti

TMDBIMDb

Oyuncular

Bölümler

Sezon 1 (11)
  1. Warehouse 13 [2009] - S01E01 - Pilot
  2. Warehouse 13 [2009] - S01E02 - Resonance
  3. Warehouse 13 [2009] - S01E03 - Magnetism
  4. Warehouse 13 [2009] - S01E04 - Claudia
  5. Warehouse 13 [2009] - S01E05 - Elements
  6. Warehouse 13 [2009] - S01E06 - Burnout
  7. Warehouse 13 [2009] - S01E07 - Implosion
  8. Warehouse 13 [2009] - S01E08 - Duped
  9. Warehouse 13 [2009] - S01E09 - Regrets
  10. Warehouse 13 [2009] - S01E10 - Breakdown
  11. Warehouse 13 [2009] - S01E11 - Nevermore
Sezon 2 (13)
  1. Warehouse 13 [2009] - S02E01 - Time Will Tell
  2. Warehouse 13 [2009] - S02E02 - Mild Mannered
  3. Warehouse 13 [2009] - S02E03 - Beyond Our Control
  4. Warehouse 13 [2009] - S02E04 - Age Before Beauty
  5. Warehouse 13 [2009] - S02E05 - 13.1
  6. Warehouse 13 [2009] - S02E06 - Around the Bend
  7. Warehouse 13 [2009] - S02E07 - For the Team
  8. Warehouse 13 [2009] - S02E08 - Merge with Caution
  9. Warehouse 13 [2009] - S02E09 - Vendetta
  10. Warehouse 13 [2009] - S02E10 - Where and When
  11. Warehouse 13 [2009] - S02E11 - Buried (1)
  12. Warehouse 13 [2009] - S02E12 - Reset (2)
  13. Warehouse 13 [2009] - S02E13 - Secret Santa
Sezon 3 (13)
  1. Warehouse 13 [2009] - S03E01 - The New Guy
  2. Warehouse 13 [2009] - S03E02 - Trials
  3. Warehouse 13 [2009] - S03E03 - Love Sick
  4. Warehouse 13 [2009] - S03E04 - Queen for a Day
  5. Warehouse 13 [2009] - S03E05 - 3...2...1...
  6. Warehouse 13 [2009] - S03E06 - Don't Hate the Player
  7. Warehouse 13 [2009] - S03E07 - Past Imperfect
  8. Warehouse 13 [2009] - S03E08 - The 40th Floor
  9. Warehouse 13 [2009] - S03E09 - Shadows
  10. Warehouse 13 [2009] - S03E10 - Insatiable
  11. Warehouse 13 [2009] - S03E11 - Emily Lake (1)
  12. Warehouse 13 [2009] - S03E12 - Stand (2)
  13. Warehouse 13 [2009] - S03E13 - The Greatest Gift
Sezon 4 (20)
  1. Warehouse 13 [2009] - S04E01 - A New Hope
  2. Warehouse 13 [2009] - S04E02 - An Evil Within
  3. Warehouse 13 [2009] - S04E03 - Personal Effects
  4. Warehouse 13 [2009] - S04E04 - There's Always a Downside
  5. Warehouse 13 [2009] - S04E05 - No Pain, No Gain
  6. Warehouse 13 [2009] - S04E06 - Fractures
  7. Warehouse 13 [2009] - S04E07 - Endless Wonder
  8. Warehouse 13 [2009] - S04E08 - Second Chance
  9. Warehouse 13 [2009] - S04E09 - The Ones You Love
  10. Warehouse 13 [2009] - S04E10 - We All Fall Down
  11. Warehouse 13 [2009] - S04E11 - The Living and the Dead
  12. Warehouse 13 [2009] - S04E12 - Parks and Rehabilitation
  13. Warehouse 13 [2009] - S04E13 - The Big Snag
  14. Warehouse 13 [2009] - S04E14 - The Sky's the Limit
  15. Warehouse 13 [2009] - S04E15 - Instinct
  16. Warehouse 13 [2009] - S04E16 - Runaway
  17. Warehouse 13 [2009] - S04E17 - What Matters Most
  18. Warehouse 13 [2009] - S04E18 - Lost & Found
  19. Warehouse 13 [2009] - S04E19 - All the Time in the World
  20. Warehouse 13 [2009] - S04E20 - The Truth Hurts
Sezon 5 (6)
  1. Warehouse 13 [2009] - S05E01 - Endless Terror
  2. Warehouse 13 [2009] - S05E02 - Secret Services
  3. Warehouse 13 [2009] - S05E03 - A Faire to Remember
  4. Warehouse 13 [2009] - S05E04 - Savage Seduction
  5. Warehouse 13 [2009] - S05E05 - Cangku Shisi
  6. Warehouse 13 [2009] - S05E06 - Endless

Kanallar

  • Syfy

Yapım şirketleri

  • Syfy
  • UCP

Bunları da beğenebilirsiniz