Ultimatumet: Sør-Afrika

The Ultimatum: South Africa

Navn i listen din

The Ultimatum: South Africa [Multi-Sub&Audio]

Søk etter nøyaktig dette navnet i IPTV-appen din for å finne det raskt.

  • 2024
  • 4.0

Et seksveis partnerbytte fører til sterke følelser og tårevåte svik. I dette nervepirrende eksperimentet velger deltakerne hvem de vil elske – og hvem de vil forlate.

Regi
Tasneen Handerson

TMDBIMDb

Rolleliste

Episoder

Sesong 1 (10)
  1. The Ultimatum: South Africa [Multi-Sub&Audio] - S01E01 - The Split
  2. The Ultimatum: South Africa [Multi-Sub&Audio] - S01E02 - The Choice
  3. The Ultimatum: South Africa [Multi-Sub&Audio] - S01E03 - New Bed, New Partner
  4. The Ultimatum: South Africa [Multi-Sub&Audio] - S01E04 - Jealousy and Suspicion
  5. The Ultimatum: South Africa [Multi-Sub&Audio] - S01E05 - Revelations and Reveals
  6. The Ultimatum: South Africa [Multi-Sub&Audio] - S01E06 - Broken Bonds and Boundaries
  7. The Ultimatum: South Africa [Multi-Sub&Audio] - S01E07 - Back to Reality
  8. The Ultimatum: South Africa [Multi-Sub&Audio] - S01E08 - The Last Dance
  9. The Ultimatum: South Africa [Multi-Sub&Audio] - S01E09 - Ultimatum Day - To Propose or Not to Propose
  10. The Ultimatum: South Africa [Multi-Sub&Audio] - S01E10 - The Reunion

Kanaler

  • Netflix

Produksjonsselskaper

Du liker kanskje også